Loading...

درباره ما

بازدید: 2107
به فروشگاه ارجان مارکت خوش آمدید!      
 

مشتریان راضی بهترین مبلغان هر فروشگاهی هستند

 

با عرض سلام و تقدیم احترامات فراوان به شما کاربران شایسته که فروشگاه اینترنتی ارجان را برای خرید انتخاب نموده اید. سایتی که پیش روی شماست حاصل دست رنج اعضاء تیم ارجان مارکت میباشد که بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی به قصد خدمت رسانی به شما کاربران فهیم ایرانی تلاش مینمایند.

 

وب سایت رسمی ارجان مارکت با آدرس (http://www.arjanmarket.ir) در تاریخ 26 خرداد ماه 1393 مصادف با میلاد حضرت علی (ع) فعالیت خود را آغاز نموده و سعی نموده تا با ایجاد محیطی امن برای کاربران فهیم فارسی زبان ،  خریدی امن به همراه ارائه مشاوره تخصصی پیرامون کلیه ی محصولات مندرج در سایت فراهم نماید .

در دنیای تجارت امروز، تولید نهایی یک محصول خوب، تازه آغاز ماجراست! اینکه این محصول چگونه به مشتری معرفی شود و نظر او را جلب نماید، و نیز اینکه از چه مسیری و با چه مکانیزم هایی به دست مصرف کننده برسد، خود داستانی است . 

ما این داستان را از نو نوشته ایم!
ارجان مارکت تنها یک "فروشگاه اینترنتی" نیست . بلکه دروازه جدیدی است به دنیای کسب و کار. سیستم های فروش و بازاریابی همیشه تحت تاثیر روش ها و ایده های جدید بوده اند، اما کمتر به نیروی خارق العاده ای که در روابط اجتماعی میان انسانها وجود دارد، توجه شده است. آیا تا به حال به این موضوع دقت کرده اید که هیچ چیز نمی تواند به اندازه توصیه یک دوست قابل اعتماد بر سرنوشت تصمیم شما برای انتخاب یک محصول تاثیر بگذارد؟

خرید در ارجان مارکت یکی از بهترین تجربه های خرید شما خواهد بود. ارجان مارکت با انتخاب بهترین برند ها در هر حوزه، کالاهای مطمئنی را به شما پیشنهاد می کند که به لحاظ کیفیت، قیمت و ضمانت اطمینان شما را جلب خواهند کرد. محصولاتی که واقعا در سبد خرید شما قرار دارند.

سبد فروش ارجان مارکت درحال حاضر شامل موارد زیادی همچون، الکترونیک و کامپیوتر و ... می باشد که در آینده با اضافه شدن محصولاتی همچون محصولات آرایشی و بهداشتی، گوشی موبایل، دوربینهای دیجیتال، پوشاک، لوازم خانگی، تور های مسافرتی، صوتی تصویری، و کارت های ویژه مناسبت های خاص مانند روز مادر ... و این فروشگاه اینترنتی دارای ویترین کامل تری خواهد شد .

 

با افتخار از هرگونه پیشنهاد و انتقاد کاربران و بازدید کنندگان عزیز جهت ارتقاء کیفی ارجان مارکت را استقبال و قدردانی می کنیم.

با تشکر - مدیریت ارجان مارکت

           حسین شیخول    

نظرات
    ارسال نظر
    برگشت به بالا

    پشتیبانی